Prozkoumej aktuální čekací doby na úřadech, v zábavních parcích či na jiných zalidněných místech.

  • Jsi flustrovaný a unavený z věčného čekání?
  • Potřebuješ vědět aktuální čekací dobu na úřadě, poště či v bance?
  • Máš rád horské dráhy, ale chceš předejít dlouhému stání ve frontě?
  • Sleduj fronty z celého světa na jednom míste.
  • Jednoduše vytvářej a sdílej fronty s přáteli.
Náhled aplikace

Neustále rozšiřujeme pokrytí státní správy, aktuálně pokrýváme 69 úřadů. Největšími z nich jsou Magistráty Prahy, Brna, Ostravy, Liberce, Olomouce, Hradce Králové, Českých Budějovic, Pardubic, Mostu a mnoho dalších.

Dále lze sledovat nejznámější zábavní parky po celém světě, například: Thorpe Park (UK), Alton Towers (UK), PortAventura World (Španělsko), Disneyland Paris (Francie), Europe park (Německo), Gardaland (Itálie), Tovoli Gardens (Dánsko), Efteling (Nizozemí), Lisebergs Nojespark (Švédsko), Universal Studio Hollywood (USA), Magic Kingdom (USA), Epcot (USA), a zaneprázdněné hraniční přehody v Americe či na Gibraltaru.

Vše funguje na principu UpU (Uživatel pro Uživatele), kdy osoba čekající ve frontě měří dobu čekání pro ostatní. Čím více aktivních uživatelů, tím přesnější a věrohodnější informace. Pokud narazíte na frontu, kterou naše aplikace neobsahuje, můžete ji jednoduše vytvořit a sdílet s přáteli. Náš tým se snaží nejznámější fronty automatizovat a postupně přidávat do systému. Pokud máte vlastní nápad, či znáte vyvolávací systém, který byste chtěli zapojit, neváhejte nás kontaktovat.